2433/640
Poul Winther (f. Skagen 1939, d. sst. 2018)
“Opstilling”, 1991. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 33×41.
Behov for let overfladerensning. Mindre misfarvninger.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
1117170 (Autobud) | ||
947527 | ||
1117170 (Autobud) | ||
1033016 | ||
1117170 (Autobud) | ||
1033016 | ||
1117170 (Autobud) | ||
165480 | ||
1117170 (Autobud) | ||
821573 | ||
1117170 |