2139/100
F. C. Kiærschou (f. København 1805, d. sst. 1891)
Landskab med udsigt til Bernstorff Slot. Sign. F.C.K. Olie på plade. 18×25.
Behov for rensning. Enkelte retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud