2103/836
Ubekendte kunstnere
Nøgen kvinde og par i omfavnelse. Usignerede. To figurer af udskåret træ. H. 46 og 51. (2)
Ridser og mærker. Nøgen kvinde med brud ved fod.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag