866/743
Tetsumi Kudo (f. Japan 1935, d. Tokyo 1990, virksom i Frankrig)
Fuglebur med hjerte, ca. 1975. Sign. Tetsumi Kudo. H. 13, B. 9. D. 8.
Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Moderne malerier & skulpturer, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag