2104/971
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Kompositioner. Sign. MA, EA og Mogens Andersen 62, HC. Litografier i farver. Bladstørrelse 76,5×56 og 75,5×63,5. Uindrammede. (2)
Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud