1746/118
Ingeborg Bentine Debois (f. København 1897, d. 1970)
Interiør med sol gennem en åbentstående havedør. Sign. I. B. Debois. Olie på lærred. 49×68.
Enkelte krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 13. november 2017
Vurdering
Hammerslag
25 bud