2203/50
Butler's tray af mahogni, stående på lettilspidsede ben hvorimellem sprosser. 20. årh. H. 64. L. 111. B. 82.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag