2414/2011
Armbåndsur af guldbelagt stål, ref. 176. Quartz-værk. Graveret skive med Breguet-tal. Grøn Pierre Balmain rem med Pierre Balmain C-spænde af guldbelagt stål. Ø 33 mm. 2000'erne.
Pierre Balmain æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 3. april 2024
Vurdering
Hammerslag