2414/​2011

Pierre Balmain

Armbåndsur af guldbelagt stål, ref. 176. Quartz-værk. Graveret skive med Breguet-tal. Grøn Pierre Balmain rem med Pierre Balmain C-spænde af guldbelagt stål. Ø 33 mm. 2000'erne.

Pierre Balmain æske medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Armbåndsure, 3. april 2024

Vur­dering

5.000–7.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

4.000 DKK