1220/118
I. H. Brandt (f. København 1850, d. Frederiksberg 1926)
Parti fra Døndalen på Bornholm. Sign. I. H. Brandt 1885. Olie på lærred. 89×100.
Behov for let overfladerensning. Minimale krakeleringer.
Ældre malerier og antikviteter, 14. maj 2012
Vurdering
Hammerslag
11 bud