2440/90
Grønlandsk kunstner, 20. årh.
Fem tupilakker af udskåret rentak. Usignerede. 1970'erne. H. 10–15. (5)
Let gulnede.
Fra
i
Vurdering
19 bud
1047711 (Autobud) | ||
102358 | ||
1047711 (Autobud) | ||
102358 | ||
1047711 (Autobud) | ||
102358 | ||
1047711 (Autobud) | ||
102358 | ||
1047711 (Autobud) | ||
912633 | ||
1047711 (Autobud) | ||
896810 | ||
1047711 (Autobud) | ||
896810 | ||
1047711 | ||
804536 | ||
174739 | ||
912633 | ||
896810 |