1847/20
Fransk boulle konsolskab af sortbejdset træ. Rigt prydet med indlægninger i messing og beslag af bronze, plade af sort marmor. Ca. 1900. H. 110. B. 78. D. 40.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier og møbler, 19. november 2018
Vurdering
Hammerslag
27 bud