877/699
Hans Henrik Lerfeldt (f. Århus 1946, d. København 1989)
Kvinde og græshoppe. Sign. Lerfeldt 80. Akvarel og mixed media på papir. Lysmål 36,5×34,5.
Malerier, skulpturer, fotografier, 6. marts 2018
Vurdering
Hammerslag