12013/64
Poul Janus Ipsen (f. København 1936)
Person med maske. Sign. Poul Janus Ipsen 75, nr. 11/100. Litografi i farver. Lysmål 61×44. Rammestørrelse 77,5×62.
Undersøgt i ramme. Papiret er lettere gulnet. Enkelte mindre fugtpletter.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag