2114/321
“Royal Spring-Madras” reklameskilt fra sporvogn af bemalet træ. 20. årh. H. 40 cm. B. 133 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag på kanter og hjørner.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. april 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud