12048/100
Juan Gris (f. Madrid 1887, d. Boulogne 1927)
Udstillingsplakat. Usign. “L’atelier de Juan Gris”. Litografi i farver. 67×49. Indrammet.
Almindelige aldersrelaterede brugsspor
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag