2132/902
Dansk snedkermester
Rullebord af mahogni med underliggende hylde og plade ilagt fliser dekoreret i blå. Sign. L. Alde 39. H. 62. L. 79. B. 50.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag