12008/​175

Et par bergere af egetræ udskåret og gennembrudt med bladværk. Sider og ryg med fransk rørflet. 20. årh.s begyndelse. H. 78. B. 78. D. 72. (2)

En stol med to mindre fletskader.

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK