12008/175
Et par bergere af egetræ udskåret og gennembrudt med bladværk. Sider og ryg med fransk rørflet. 20. årh.s begyndelse. H. 78. B. 78. D. 72. (2)
En stol med to mindre fletskader.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag