2427/1281
“Baguette” taske af beige kanvas med mørkebrune læderbesætninger, sølvfarvede beslag, kort justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt for. H. 16 x B. 27 x D. 4 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Noget skidt og slitage på beige kanvas. Enkelte ridser på læderbesætninger. God stand indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 3. juli 2024
Vurdering
Hammerslag