2418/230
To par samt to enkelte hurricanes af messing med shades af slebet glas. 19.-20. årh. H. 49–63 cm. (6)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt