2131/247
Fire snesko af træ og skind. Ca. 1900. L. 106–125. (4)
En snesko med afslag på træ, én mangler skospænde. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag