2131/​247

Fire snesko af træ og skind. Ca. 1900. L. 106–125. (4)

En snesko med afslag på træ, én mangler skospænde. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK