2004/982
Mogens Koch, Klædeskab af massiv mahogni. Indvending med bøjlestang og to hylder. Udført og mærket hos Rud. Rasmussen Snedkerier. H. inkl. sokkel 157,5. B. 76. D. 36.
En nøgle medfølger.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre slitage på sokkel.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud