12116/74
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
Komposition. “Selma Lagerløf Suiten”. Sign. Lis Zwick 1991. Olie på papir. Lysmål 13×29. Rammemål 36×48.
Ramme med brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud