2432/​62

Engelsk bakkebord af mahogni, løs bakke stående på stel med profilerede ben. Delvist 19./20. årh. årh. H. 55. B. 56. L. 82.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?