2109/682
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
Portræt af ældre herre. Sign. Heerup '25. Olie på lærred. 78×57.
Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud