2440/900
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“Jantes et jambes”. Sign. Alechinsky, 75/150. Litografi. Bladmål 38,5×29.
Undersøgt i ramme. Let falmet.
Vurdering
Hammerslag
20 bud
1115838 (Autobud) | ||
1163924 | ||
1115838 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1115838 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1115838 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1115838 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1115838 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1115838 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1115838 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1115838 | ||
1063813 | ||
985559 | ||
576 |