2440/897
Jørgen Nash (f. Vejrum 1920, d. Örkeljunga 2004)
“Munch” fra serien “En trojka i Paris”. Sign. Jørgen Nash 1981, 158/250. Litografi i farver. Bladmål 84×60.
Håndteringsmærker.
Vurdering
Hammerslag
10 bud
836681 (Autobud) | ||
902922 | ||
836681 | ||
902922 | ||
836681 (Autobud) | ||
1017029 | ||
836681 | ||
800318 | ||
836681 | ||
576 |