2124/7594
Florian Eymann (f. 1980)
“Portrait”. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 30×30. Uindrammet.
Original stand.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag