2124/9131
“Limited Edition Cherry Blossom Sac Retro” taske af brunt monogram kanvas prydet med lyserøde blomster, brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, et rum med en indvendig lomme og beige ruskindsfor. Hængelås med nøgler medfølger. H. 19 x B. 31 x D. 9 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Diverse ridser og mærker på læderbesætninger. Mærker og pletter på læder indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag