2438/718
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)
“Shaker”. Spisebord af massiv eg. Udført hos C. M. Madsen, Haarby. H. 70,5. L. 200. B. 89,5.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
869406 (Autobud) | ||
802930 | ||
869406 | ||
842827 | ||
846158 | ||
802930 |