1502/143
Sekssidet hall-lanterne af bronze og facetslebet glas. 20. årh.s begyndelse. H. 38. Diam. 30.
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier og møbler, 5. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
23 bud