12114/36
Godfred Christensen (f. København 1845, d. sst. 1928)
Kuperet landskab. Usign. Olie på lærred. 24×37. Rammemål 35×49.
Mindre aldersslitage.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag