2414/592
Jesper Skov Madsen (f. 1982)
“Bon Appetit II”, 2017. Sign. med titel og datering på bagsiden. Kobber. 80×55. Uindrammet.
Almindelig patina.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag