12138/108
Aage Lund (f. København 1892, d. Charlottenlund 1972)
Parti fra Roseborg Slot. Sign. Aage Lund 23. Olie på plade. Lysmål 23×23. Rammemål 33×33. Indrammet.
En afskalning på rammen.
Kunst, antikviteter & design, 23. september 2021
Vurdering
Hammerslag