2413/216
Figur af forgyldt og patineret repoussé i form af lama. 20. årh. H. 31 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
41 bud