2043/228
Sæt på seks engelske dessertskeer af sterlingsølv. Solomon Hougham, London 1799. Vægt 306 g. L. 17 cm. (6)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graveret med crest.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud