2427/193
Carl Budtz-Møller (f. Rødby 1882, d. 1953)
Geder på en flodberd ved en italiensk bjergby. Sign. C. B. M. Olie på lærred. 68×93.
Enkelte mindre afskalninger. I hjørner let bølget. Behov for let overfladerensning og opstramning.
Vurdering
1071871 |