2436/17
Almuehylde af bemalet træ med fire hylder og udskåret med kerub. 19. årh.s midte. H. 79. B. 79. D. 23
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud