2050/852
Inge Rasmussen (f. Randers 1936, Tyrkiet,1962-)
Komposition. Sign. IR. Olie på lærred. 45×34.
Dette emne handles i fuldmoms
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag