2049/205
Fransk kaminur af forgyldt bronze med skotsk soldat. 19. årh.s anden halvdel. H. 48. B. 34. D. 12.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Meget beskidt. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Pendul og Optræksnøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud