1634/​1300

Ronson

Dupont

Lighter med kappe af 14 kt. guld samt lighter af forgyldt stål. H. 4 og 5,5 cm. (2)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Begge graveret.

Smykker, 24. august 2016

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

2.100 DKK
2.000 DKK