1248/725
Glasskulptur af blåt, grønt og klart, stribet “ritorte” glas. Sign. Venini '94. Udført hos Venini, Italien. H. 30,5.
Almindelig brugsslitage.
Moderne kunst og design, 27. november 2012
Vurdering
Hammerslag