2419/312
Engelsk canterbury af mahogni, front med skuffe, beslag og hjul af messing. Regency form. 20. årh.s. begyndelse. H. 51. B. 51. D. 29.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Let falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag