2047/917
Skandinavisk design
Et par papirkurve med pinde af bøg. H. 34. Diam. 31. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte defekter.
Moderne kunst og design, 17. november 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud