2014/210
Ubekendt kunstner
Buste af barnehoved af bronze, opsat på sokkel af marmor. Usign. H. 21/27 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud