1847/1564
Hest af bemalt træ med øjne af glas og hale af hestehår. 20. årh.s begyndelse. H. 120 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Opmalt.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag
24 bud