2102/372
Antonio Cannata (f. 1895, d. 1960)
Skovparti. Sign. A Cannata. Olie på plade. 38,5×29,5.
Større krakeleringer. Behov for let overfladerensning. Nogle huller og revner i pladen.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021
Vurdering
Hammerslag