12027/​212

Ubekendt kunstner

Børsen i København. Usign. Olie på lærred. Lysmål 26×34,5. Rammemål 32×40,5.

Enkelte mindre retoucheringer.

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

800–1.200 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK