12027/212
Ubekendt kunstner
Børsen i København. Usign. Olie på lærred. Lysmål 26×34,5. Rammemål 32×40,5.
Enkelte mindre retoucheringer.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag