12045/73
Mary Grouleff
Reklameplakat fra Dansk Vandrelaug. Tryksign. Mary Grouleff. Litografi i farver, ca. 1955. 85×62. Uindrammet.
Flere folder, revene og mangler.
Kunst, antikviteter & design, 5. november 2020
Vurdering
Hammerslag