2144/62
Et par kinesiske kubeformede sideborde af rosentræ og hardwood, plade af sort formica, stel med profilerede kanter. 20. årh. H. 42. B. 40. D. 40. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag
69 bud